RACUSZEK

Racuszek pojechał do domu

Wspaniały brązowy kudłaty maluch do adopcji

Przedstawiamy Racuszka, przepięknego szczeniaczka, który od niedawna przebywa pod naszą opieką. Racuszek to wspaniały brązowy kudłaty maluch, który zakończył kwarantannę i czeka na dobry, kochający dom.

Racuszek to wspaniały, miły, otwarty na ludzi i towarzyski maluch w wieku około 6-7 tygodni. Na razie jest malutki, waży około 2-2,5 kg, ale gdy dorośnie powinien osiągnąć masę ciała około 17-18 kg.

Racuszek jest puchatą kupką szczęścia; ma nieco dłuższy włos, będzie takim pięknym kudłaczem, ale nie będzie bardzo długowłosy. Uwielbia się przytulać, jest bardzo kontaktowy. To psiak domowy i szukamy dla niego miejsca w domu, w rodzinie. Racuszek nie jest pieskiem na podwórko. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem, a nie samotnej egzystencji na polu..

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Racuszek został przywieziony dnia 09.08.2018 r. z miejscowości Ludwinów, gmina Małogoszcz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.