PUSZKIN-PUSZEK

Puszkinek pojechał do domu dla Staruszków.

Powodzenia maluchu!

Niewidomy staruszek do adopcji

Przedstawiamy Puszkinka – spokojnego, “niewidzialnego” staruszka, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Puszkinek jest, ale jakby go nie było. Jest cichutki, niepozorny, bardzo grzeczny. Puszkinek ma kilkanaście lat. Większość dnia śpi, nie potrzebuje wiele ruchu. To niewidomy staruszek do adopcji, który prawie nie ma szans na pójście do domu, ale wierzymy, że los się do niego uśmiechnie i znajdzie się dobra dusza, która da temu biedusiowi ciepły kącik na ostatnie miesiące życia.

Puszkinek nie potrzebuje wiele. Jest mało aktywny, w ciągu dnia wystarczy mu kilka krótkich spacerów na załatwienie potrzeb fizjologicznych i skorzystanie ze słonka.

Psiak po krótkim spacerze wraca do swojego kojca, zwija się w kłębek w budzie, zasypia i odpoczywa.

Puszkinek to psi staruszek. Nie wymaga wiele od człowieka. Wystarczy mu, że ktoś go przytuli, pogłaszcze, poczochra za uchem. Kilka gestów ze strony opiekuna i ogonek Puszkinka delikatnie porusza się w geście radości, a jego zmęczony, ale szczęśliwy pysio opiera się o dłonie opiekuna. Puszkinek jest czystym pieskiem, załatwia się na spacerach.

Tak niewiele potrzeba Puszkinkowi do szczęścia. Bardzo prosimy o szansę i dom dla tego uroczego psiaka.. Puszkin waży około 15 kg, nie więcej. Otrzymuje lek wspomagający pracę trzustki (Kreon), jest zdiagnozowany kardiologicznie. Poza tym wyniki badań są dobre. Największym jego wrogiem, jego chorobą jest wiek.

Puszkinek jest pieskiem prawie niewidomym. Niestety nie ma szans na przywrócenie u niego wzroku, ale piesek dobrze radzi sobie na spacerach i w boksie. Jego przewodnikiem jest nosek.

Raz jeszcze bardzo prosimy o dom dla Puszkiego. Niech ostatnie miesiące jego życia będą spokojne, nie za schroniskowymi kratami :(. Puszkinek – niewidomy staruszek do adopcji..

Piesek ma komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Puszkin jest w wieku około 14-15 lat. Piesek został przywieziony dnia 07.03.2018 r. z Krzeszowic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.