PUSZEK-PAPKIN

Puszek-Papkin pojechał do domu

Łaciaty kudłacz do adopcji

Poszukujemy domu dla Puszka (Papkinka), prze-fajnego, łaciatego kudłacza do adopcji, bardzo miłego, kochanego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa w naszym schronisku.

Puszek to psiak przemiły, kochany, grzeczny. Na początku może być nieco nieśmiały, ale to wspaniały psiak. Przytula się do opiekunów, doskonale dogaduje się z innymi pieskami, jest niezwykle uroczym psem. O każdego innego psiaka się troszczy i go chroni, nikogo nie skrzywdzi. Puszek trafił do nas za całą swoją psią rodziną. Wszystkie pozostałe pieski mają juz dom, on jeden pozostał choć ze wszystkich był chyba najmniej strachliwy. Puszek jest ładnym, niezwykle mądrym kudłaczem i mamy nadzieję, że wkrótce doczekamy jego adopcji. Bardzo o to prosimy.

Puszek jest pieskiem średniej wielkości; waży około 18-20 kg, w obecnej chwili ma około 4-5 lat, ale na pewno nie więcej. Całe życie przed nim. Sierść Puszka jest nieco szorstka, ale przyjemna w dotyku. Nie ma także problemu z jej pielęgnacją.

Puszek potrafi i ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie szarpie. Jest łasuchem i bardzo chętnie, szczególnie za smakołyki, wykonuje wszystkie polecenia.

Puszek szczeka gdy trzeba. Gdy pojawi się nieproszony gość na pewno ostrzeże swego pana, ale nie jest pieskiem, który szczeka bez przerwy i nie daje spokoju innym wokoło.

Prosimy o szansę i dobry dom dla Puszka. To uroczy, łaciaty kudłacza do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Puszek (Papkin) został przywieziony dnia 03.02.18 z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.