PTYSIA

Ptysia pojechała do domu

Przemiła malutka suczka do adopcji

Przedstawiamy przemiłą, kochaną, grzeczną suczkę Prysię, która od około dwóch tygodni przebywa w naszym schronisku. Ptysia trafiła do nas odrobinkę przestraszona, ale od razu wystawiała brzuszek do głaskania,wtulała się w opiekunów, przylegała całym swym niewielkim ciałem do człowieka. Ptysia to suczka, której nie można nie lubić.

Ptysia jest spokojna, otwarta na ludzi, towarzyska. Bardzo lubi spacery z opiekunami, zabawę, jest radosna i bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich. Brzuszek wystawia co chwilę. Zastyga w bezruchu i cieszy się z każdego gestu skierowanego w jej stronę.

Ptysia to młoda suczka; obecnie ma około 1,5,  maksymalnie 2 lata, czasem zachowuje się jeszcze jak szczenię.  Opiera swe małe łapki o nogi opiekuna, delektuje się każdą chwilą spędzoną przy ludziach. Sunia jest maleńka; waży około 7 kg. Ma nieco jamnikowatą budowę ciała, głową sięga do połowy łydki, grzbiet poniżej. Ptysia ma biszkoptowe umaszczenie. Sierść ma mięciutką i bardzo miłą w dotyku. Ptysia ma prześliczne ciemne oczka i ciemną otoczkę wokół nich. Gdy patrzy na ludzi przymyka oczka jak szczenię.

Ptysia jest bardzo urocza. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie ma z nią żadnych problemów. Sunia nie jest szczekliwa.

Ptysia jest czyściutka i zadbana choć prawdopodobnie niedawno miała szczenięta i być może właśnie to było powodem, że straciła dom.. Ptysia załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach, jest bardzo posłuszna.

Ptysia dogaduje się z innymi psami,  sama nie zaczepia i nie dominuje. Może bez problemu zamieszkać w domu z dziećmi. Nie ma w niej agresji, jest bardzo łagodna.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Ptysi. To suczka domowa i szukamy dla niej miejsca u boku swego nowego opiekuna; w domu lub w mieszkaniu. Jest maleńka. Nie będzie sprawiała problemów.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Ptysia została przywieziona dnia 14.05.2018 r. z gminy Oksa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.