PRZYTULAS

Przytulas pojechał do domu

Malutki biały piesek z ciemnymi uszkami

Przedstawiamy niewielkiego, bardzo uroczego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Przytulak swe imię zawdzięcza bardzo przyjaznemu i uroczemu usposobieniu.

Uwielbia się przytulać, sam często dosłownie przylega do pracowników w schronisku, opiera łapki o nogi człowieka, zastyga ciesząc się bliskością opiekunów.

Uwielbia się bawić, zawsze chętnie towarzyszy człowiekowi na spacerach.

Jeśli ktoś zobaczy w schronisku pieska, który czeka przy siatce z przednimi łapkami opartymi o bramkę to na pewno będzie to właśnie Przytulak.

Przytulak to psiak malutki; waży około 7-8 kg, jest wielkości małego jamnika i większy nie będzie. To jego prawidłowa masa ciała.

Psiak ma obecnie około 9 miesięcy, ma śliczne białe ząbki, ciemne oczka, czarne uszka i resztę ciałka o białej, mięciutkiej okrywie.

To bardzo pozytywny, grzeczny, raczej cichy piesek. Bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, nie ma w nim agresji choć sam nie da sobie wejść na głowę. Pomimo swego wzrostu nie pozwoli się zdominować.

Przytulak bardzo cieszy się z przechadzek i wesoło merda ogonkiem na sam widok smyczy. Spacery to dla niego ogromna przyjemność.

Psiak trzymany na rękach układa się jako rogalik, lubi być blisko człowieka i delektuje się każdą chwilą bliskości. BARDZO LUBI LUDZI.

Prosimy o dobry, troskliwy, ciepły dom dla Przytulaka. Ta kochana malizna nie zasłużyła na “eksmisję” ze swojego domu i pobyt w schronisku..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Przytulak został przywieziony dnia 08.04.2019  r. z miejscowości Krężoły, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.