PRZEMCIO

Przemcio pojechał do adopcji

Kudłaty smutny piesek

Przemcio to spokojny, na razie trochę przestraszony piesek o łagodnym usposobieniu.

Trafił do nas kilka tygodni temu i na razie jest ostrożny w kontakcie z ludźmi, ale pracujemy nad nim i w stosunku do jego zachowania z pierwszych dni jest już spora poprawa.

Ciężko powiedzieć co spotkało Przemcia w przeszłości, ale możemy mieć pewność, że ktoś, nie raz, bił go lub używał innej formy przemocy.

Psiak początkowo bardzo bał się ludzi, ale obecnie zaufał na tyle, że nawet zaczyna sam się witać, zjada z ręki przysmaki i nieśmiało merda ogonkiem.

Przemcio nie był najlepiej traktowany ale zrobimy wszystko by znów był wesołym, pogodnym, radosnym pieskiem i by kontakt z człowiekiem kojarzył mu się wyłącznie pozytywnie.

Początkowo ciężko było położyć rękę na jego grzbiecie – cały drętwiał, a później się trząsł. Obecnie odkrywa na nowo przyjemność głaskania.

Piesek jest młody, ma maksymalnie około 2-3 lat. Jest średniej wielkości, waży około 17 kg.

Bardzo ładnie i grzecznie chodzi na smyczy, załatwia swoje potrzeby na spacerach. a smycz i wyjście na spacer zaczyna mu się kojarzyć z przyjemnością, nie z biciem.

Przemcio porusza się z gracją owczarka collie. Pięknie, sprężyście stawia łapki, idzie wręcz bezszelestnie.

Ma długą, jedwabistą, mięciutką okrywę włosową, jest w dobrej kondycji, zadbany. Jego okrywa nie wymaga szczególnej pielęgnacji.

Przemcio dogaduje się z innymi psami, nie jest szczególnie hałaśliwy, jest raczej spokojny.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Przemcia. Ten zły… już miał.

PIESEK NIE WRACA DO WŁAŚCICIELA.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Przemcio został przywieziony dnia 02.02.2019 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.