POPI-POPISIA

Popisia pojechała do domu

Malutka spokojna kudłata suczka

Popisia to malutka spokojna kudłata suczka o ujmującym spojrzeniu.

Sunia jest młodziutka, ma poniżej 1 roku, jest niewielka, waży około 7 kg, większa nie będzie.

Popisia to psia kruszynka i psia przytulanka. Uwielbia być blisko opiekunów, przytulać się i być głaskaną. Będzie wspaniałą przyjaciółką całej rodziny.

Przez pierwsze chwile może być nieco nieśmiała, ale gdy przekona się, że nic jej nie grozi staje się otwartą, cudowną przyjaciółką wszystkich ludzi.

Popi ma mięciutką, delikatną, czystą i zadbaną okrywę włosową, jest czyściutka i na pewno nie będzie u niej problemu z zachowaniem czystości w domu.

Popisia na początku nie najlepiej chodziła na smyczy, ale obecnie coraz lepiej chodzi na spacery i przestają one być dla niej stresujące.

Popi doskonale dogaduje się z innymi psami, jest łagodna i towarzyska. Popisia nie jest szczekliwa.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tej kochanej kruszynki..

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Popisia została przywieziona dnia 06.08.2018 r. z miejscowości Nawarzyce, gmina Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.