PONGO

Pongo pojechał do domu

Wesoły piesek w typie amstaffa do adopcji

Przedstawiamy Pongo – wesołego, radosnego, bardzo energicznego pieska w typie amstaffa, który niedawno trafił do naszego schroniska.

Pongo to przemiły, bardzo wesoły, radosny i niezwykle energiczny piesek, którego jedno z rodziców z pewnością było w typie amstaffa i psiak odziedziczył cechy rodziców. Pongo jest silny, dobrze umięśniony, skoczny, wesoły. Uwielbia spacery, zabawę, bieganie z opiekunami i za zabawkami. To psiak rodzinny. Lubi ludzi i ich towarzystwo, świetnie dogaduje się z wszystkimi.

Pongo jest wpatrzony w człowieka, ale potrzebuje konsekwentnego, zrównoważonego prowadzenia. Nie polecamy go do bardzo małych dzieci, może je zdominować.

Psiak potrafi chodzić na smyczy choć na początku odrobinę się ekscytuje, uwielbia spacery.

W schronisku ma ograniczoną możliwość ruchu, ale przy regularnej zabawie na pewno nie będzie sprawiał problemów. Musi się zmęczyć inaczej będzie go roznosić energia.

To młody psiak, szkolenie z pewnością zaowocuje posiadaniem fantastycznego i pięknego pieska.

Pongo jest młodziutki, ma około 1-1,5 roku, waży około 18-19 kg. Ma śliczne, dwubarwne, łaciate umaszczenie. Jeśli nabierze jeszcze masy mięśniowej może ważyć około 20 kg.

Prosimy o szansę i adopcję tego wesołego pieska w typie amstaffa.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Pongo został przywieziony dnia 13.06.2018 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.