POMPON

Pompon pojechał do domu

Prześliczne czarne-podpalane szczeniątko do adopcji

Przedstawiamy Pompona – maluszka, który wraz z rodzeństwem kilka tygodni temu trafił pod naszą opiekę. Pompon to prześliczne czarne-podpalane szczeniątko do adopcji, które bardzo potrzebuje zabawy, towarzystwa człowieka, przytulenia, zabawy, troski. Pompon to kochana czarna-podpalana kuleczka; uwielbia bawić się z rodzeństwem, zaprasza braci i siostry do zabawy, jest energiczny, ale kochany.

Pompon z całą pewnością będzie się szybko uczył, jest bystry, nic mu nie umknie.. Pompon to piesek niezwykle uroczy. Chętnie bawi się leżąc na kolanach opiekuna, wystawia brzuszek do głaskania, jest bardzo wpatrzony w człowieka.

Pompon jak każde szczenię wymaga indywidualnej opieki, troski i zabawy. Potrzebuje przyuczenia do zachowania czystości, a także spędzania z nim czasu. Pompon jak każde szczeniątko może niszczyć, płakać, załatwiać się w domu. Psiak potrzebuje czasu ma socjalizację, ale z całą pewnością, przy odpowiednim wychowaniu odwdzięczy się dozgonną psią wiernością.

Pompon jest malutki; obecnie ma około 7 tygodni, wazy obecnie około 1,5 kg. Gdy dorośnie powinien osiągnąć wagę 15-17 kg.

Bardzo prosimy o szansę i dobry, odpowiedzialny, kochający dom dla Klanka. To prześliczne czarne-podpalane szczeniątko do adopcji dla którego szukamy najlepszej rodziny.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Pompon trafił do nas dnia 27.06.2018 r. z gminy Wodzisław.

Może jechać do domu około 20.07.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.