POLO

Polo pojechał do domu

Przemiły i kochany psiak do adopcji

Polo to przemiły i kochany psiak do adopcji w wieku około 7 lat.

Psiak jest bardzo grzeczny, cichy, niekłopotliwy. Doskonale dogaduje się z innymi psami, nie dominuje, świetnie współpracuje z ludźmi. Uwielbia kontakt z ludźmi i niezwykle tęskni za opiekunami.

Polo jest dość sporej wielkości, waży około 28 kg. Trafił do nas trochę wychudzony, ale ogólnie jest w dobrej kondycji i wrócił do właściwej wagi.

Polo jest niesamowicie smutnym pieskiem; na jego pyszczku maluje się wielka kupka psiego nieszczęścia. Nie wiemy jaka była przeszłość Polo, ale smutek jaki towarzyszy temu wspaniałemu pieskowi nie daje nam o nim zapomnieć. Być może Polo bardzo tęskni za swoim panem, być może jest smutny od lat.. Wierzymy, że los się do niego uśmiechnie i na tej smutnej mordeczce pojawi się jeszcze psie szczęście.

Bardzo prosimy o dom dla Polo., To przemiły i kochany psiak do adopcji, który z pewnością szybko udowodni, że zasługiwał na daną mu szansę.

Polo wykonuje podstawowe polecenia, ładnie chodzi na smyczy, jest wspaniały…

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Polo został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z miejscowości Grązów gmina Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.