POLLA

Polla pojechała do domu

Śliczna kudłata sunia

Przedstawiamy Pollę – śliczną, młodą, kudłatą sunię, która wiele dni błąkała się bezdomna, na szczęście udało się ją zabezpieczyć i trafiła do nas.

Polla to sunia młodziutka; obecnie ma około 8 miesięcy, to jeszcze psie dziecko, które musiało sobie samo poradzić i przetrwać.

Podobno głodna biegała pomiędzy gospodarstwami i polowała na kury. Obecnie ma pełny brzuszek i nie chodzi już głodna.

Suczka jest średniej wielkości; waży około 16 kg, sięga pod kolano. Ma bardzo delikatne usposobienie, jest przyjazna do ludzi.

Polla będzie potrzebować pewnie kilku dni na adaptację w nowym domu, ale przy cierpliwym opiekunie na pewno szybko będzie zżyta z wszystkimi domownikami.

Polcia potrzebuje jeszcze szlifowania w chodzeniu na smyczy, ale z pewnością, za kilka dni, ładnie pospaceruje przy nodze opiekuna.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy, cierpliwy dom dla Polli.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Polla została przywieziona dnia 04.10.2019 r. z gminy Racławice, m. Dosłońce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.