POKER

Pokerek pojechał do adopcji

Wesoły czarny piesek do adopcji

Poszukujemy domu dla Pokerka – przemiłego, pogodnego, grzecznego pieska, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku.

Psiak trafił do nas z ulicy, błąkał się bezpańsko, niestety nikt go nie szukał. Pokerek to psiak wesoły, ma czarną, lśniącą, zadbaną sierść, jest w dobrej kondycji choć do nas trafił trochę zbyt chudy.

Obecnie Pokerek nadrabia, ma dobry apetyt i z całą pewnością za kilka dni będzie mieć właściwą wagę. Psiak potrafi chodzić na smyczy, jest łagodny, spragniony kontaktu z człowiekiem. Będzie świetnym towarzyszem wędrówek, lubi spacery i bieganie.

Pokerek jest przyjazny do innych psów, bez problemu dogada się tak z pieskiem jak i z sunią. Pokerek to fajny i wesoły kumpel dla wszystkich.

Pokerek jest młodziutki; ma około 2-3 lata, jest kochanym pieskiem. Piesio waży około 15 kg. Może zamieszkać w domu z dziećmi.

Prosimy o dobry dom dla Pokerka. Na pewno będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Poker został przywieziony dnia 05.06.2018 r. z gminy Niepołomice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.