POCKET

Pocket pojechał do domu

Mini gończy polski do adopcji

Przedstawiamy Pocketa – przepięknego, bardzo fajnego, wesołego psiaka, który miesiąca przebywa w naszym schronisku.

Gdy Pocket trafił do nas był bardzo zestresowany, dużo szczekał, chował się za budą i zachowywał się tak jakby go nie było. Widać, że od ludzi zaznał wiele złego. Gdy przekonał się, że nic mu nie grozi zmienił się niesamowicie. Stał się pieskiem “narączkowym”, otwartym w stosunku do opiekunów, wesołym i radosnym.

Pocket wygląda trochę jak pies w typie rasy Gończy polski tylko w wersji mini.

Pocket prawdopodobnie miał dom. Jest czysty, posłuszny. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, ładnie chodzi na smyczy, chętnie biega. Pocket jest czystym zwierzakiem.

Psiak bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny i łagodny. Może zamieszkać z drugim pieskiem, a także z grzecznymi dziećmi. Nikogo nie skrzywdzi choć w pierwszej chwili może się odrobinkę bać. Kilka chwil w nowym domu i wszystko będzie już tylko lepiej.

Pocket jest niewielki. Gdy trafił do nas miał sporą niedowagę, ale wrócił do formy. Psiak waży około 8-9 kg, jest filigranowej budowy, ma długie, szczupłe łapki i oddechową, suchą konstytucję ciała. Nie będzie miał tendencji do tycia, sam doskonale reguluje swą przemianę materii.

Pocket jest młodzieniaszkiem; obecnie ma około 1 roku. Całe życie przed nim. Na pewno będzie się z nim fantastycznie ćwiczyło, jest bardzo pojętny.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego maluszka o pięknych, ciemnych oczkach, długich uszkach i lśniącej, zdrowej okrywie włosowej.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Togo został przywieziony dnia 23.04.2018 r. z gminy Chrzanów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.