PISANKA

Pętleka pojechała do domu

Maleńka czarna – podpalana sunia do adopcji

Pisanka to maleńka czarna – podpalana sunia do adopcji. Trafiła do nas z rodzeństwem, czeka na dom.

Sunia jest bardzo miła, kochana, przyjazna. Uwielbia ludzi, jest prze-kochana i bardzo urocza. Ma  jasno rude podpalanie. Jest malutka.

Pisanka ma w tej chwili około  4 tygodni. Gdy dorośnie będzie niewielka; nie powinna przekroczyć 10-12 kg.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Pisanki. To maleńka czarna – podpalana sunia do adopcji, która bardzo potrzebuje kochającego domu. To psia kruszynka, która na pewno będzie fantastyczną towarzyszką rodziny.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Pisanka została przywieziona dnia 02.07.2018 r. z miejscowości Kowary, gmina Radziemice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.