PINKI

Pinki pojechał do domu

Niewielki rudy piesek z płaskim pysiem

Przedstawiamy Pinkiego – niewielkiego, kochanego psiaka, który niedawno trafił do naszego schroniska.

Psiak jest zadbany, w dobrej kondycji. Piesio waży około 7 kg, ma około 1,5 roku. To jego właściwa masa ciała, większy już nie będzie.

Jest bardzo uroczy, pozytywnie nastawiony do świata. Nie sprawie w schronisku problemów.

Pinki jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, a także do innych zwierzaczków. Nie sprawia problemów. Nie jest szczególnie hałaśliwy, nie dominuje.

Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, można go bez problemu wziąć na ręce, przytulać, bawić się z nim.

To uroczy, wesoły i pogodny piesek, który z całą pewnością świetnie odnajdzie się w nowej rodzinie i będzie wiernym psim przyjacielem rodziny.

Pinki ma wśród swoich przodków pekińczyka. Ma krótszy nosek, bardzo gęstą, puszystą okrywę włosową, krótkie łapki,  jest niewielki.

To super fajny, wesoły, niewielki rudy piesek z płaskim pysiem, który czeka w naszym schronisku na dobry dom blisko ludzi.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest już wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Pinki został przywieziony dnia 11.01.2019 r. z miejscowości Konary, gmina Mogilany.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.