PIERUN – PERSINEK

Persinek – Pierunek pojechał do domu

Niewielki szorstkowłosy piesek

Persinek to nieduży, przyjazny piesek o łagodnym usposobieniu. Początkowo był odrobinkę nieśmiały, ale obecnie to psiak, który bardzo ładnie wita się z opiekunami i jest im niezwykle oddany.

Piesek jest wesołym, radosnym, uśmiechniętym pieskiem, który bardzo łaknie bliskości. Zdarza się, że przestraszy się mężczyzn, ale nigdy nie zrobi krzywdy, jest łagodnym zwierzaczkiem.

Obecnie na widok smyczy Persi bardzo się cieszy, jego ogonek zaczyna radośnie wirować, mordka uśmiecha się od ucha do ucha i białe ząbki pokazują nam wielką radość w małym ciałku Persiego.

Persinek dogaduje się z innymi psami, nie sprawie w schronisku kłopotów. Nie jest szczególnie hałaśliwy. Szczeka tylko gdy trzeba.

Odrobina miłości i ciepła, spokojne podejście nowego właściciela i psiak na pewno szybko otworzy się na swojego nowego opiekuna-przyjaciela..

Persinek jest nieduży, waży poniżej 10 kg. Psiak obecnie ma około 3 lat, ale na pewno nie więcej.

Ma lekko szorstką, bardzo oryginalną, stalowo-srebrną okrywę włosową. Jest ona bardzo przyjemna w dotyku.

Nasz maluch ma także niezwykłe spojrzenie – jego oczka są jak dwa mieniące się bursztynki, które pokazują wszystkie jego emocje.

Bardzo prosimy o dom dla Persinka. Zasługuje na dobry, troskliwy i kochający kącik w sercu dobrego człowieka.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany. Piesek trafił do nas wykastrowany.

Profilaktyka:

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Persinek został przywieziony dnia 19.11.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.