PETARDA

Petarda pojechała do domu

Energiczna suczka do adopcji – mix flat coated retriever i wyżeł

Przedstawiamy bardzo energiczną i wesołą  przemiłą młodą sunię – Petardę, która od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Petarda trafiła do nas niedawno, ale od samego początku dała się zauważyć i poznać wszystkim opiekunom w schronisku.

Petarda to sunia bardzo energiczna, wesoła, radosna.  Jest otwarta na ludzi, towarzyska. Uwielbia spacery z opiekunami, zabawę, jest pogodna i bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich. Petarda, jak samo imię wskazuje to psie “żywe srebro”. Uwielbia być wszędzie tam, gdzie człowiek. Biega i bawi się jak szczenię, jest niesamowicie urocza.

Patrząc na opiekunów przekrzywia głowę w bok jakby starała się zrozumie ich słowa, wychodząc na spacer przebiera radośnie łapkami nie mogąc doczekać się chwili, gdy wyjdzie pobiegać. Petarda to podrośnięte psie dziecko. Potrzebuje dużo ruchu, nie nadaje się dla osób mało aktywnych. Musi biegać, bawić się, skakać.

Na spacerze biega radośnie, podskakuje w trawie, tarza się w niej i łapie motyle. Wszystko ją cieszy. Wtula się w opiekunów, ubóstwia czochranie. Petarda robi duże skoki w trawach delektując się każdą chwilą “wolności”.

Petarda to młoda sunia; obecnie niespełna 1 rok, jest duża i silna. Petarda waży około 30-35 kg. jest w bardzo dobrej kondycji ogólnej. Jej sierść lśni pięknie nie tylko w promieniach słońca, jest jedwabista i błyszcząca. Petarda jest przepiękna..

Sunia potrafi chodzić na smyczy, ale potrzebuje konsekwentnego opiekuna, który nieco ustabilizuje jej szczenięcy temperament.

Petarda jest czyściutka i zadbana. Załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach. Pyszczek Petardy jest uśmiechnięty i pogodny.

Sunia dogada się z innymi psami, sama nie dominuje choć zaczepia do zabawy. Petarda zamieszkać w domu z dziećmi choć raczej starszymi (jest sama jak wyrośnięte psie dziecko). Nie ma w niej agresji, nikogo nie skrzywdzi choć z radości uderza ogonem po nogach opiekunów.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Petardy. Szukamy dla niej prawdziwego, dobrego domu, który jest świadomy potrzeb młodego, dużego psa.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Posiada mikroczip i jest wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Petarda została przywieziona dnia 09.05.2018 r. z Chrzanowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.