PERŁA

Perła pojechała do domu

Pogodna suczka owczarek niemiecki

Perła to spokojna, przyjazna starsza suczka w typie owczarka niemieckiego.

Sunia jest w wieku około 9 lat, trafiła do nas trochę zaniedbana. Na pewno w ostatnim czasie nie była najlepiej żywiona, ale nie jest wychudzona.

Perła to suczka pogodna, dobrze skierowana do innych psów, skupiona na pracy. Nikomu nie dokucza, nie zaczepia, dogaduje się z innymi psami.

Do ludzi jest bardzo pozytywnie nastawiona. Uśmiecha się, bawi, chętnie biega i zachęcana biegnie z opiekunem.

Pomimo, że jest już troszkę starsza nie ma kłopotów w poruszaniem się i chętnie będzie towarzyszyć rodzinie we wspólnych spacerach.

Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie  wyrywa się na smycz. Jest dobrze ułożona, nie sprawia problemów.

Perła to pogodna suczka owczarek niemiecki. Waży około 30 kg, powinna ważyć 2-3 kg więcej.

Prosimy o szansę i dom dla Perełki. Może nie jest już najmłodszą sunią, ale zależy nam na dobrej rodzinie dla tej suni o niezwykle smutnych oczkach i delikatnym, wrażliwym usposobieniu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Perła została przywieziona dnia 02.11.2018 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.