PATI

Pati pojechał do domu

Mały puchaty psiak

Pati to nieduży, bardzo puchaty, zaniedbany piesek w wieku około 7-9 lat. Piesek jest malutki, ale bardzo kudłaty. Waży około 7-8 kg, nie więcej.

Piesek miał zmiany wokół oczy, braki w uzębieniu, ale mimo to jest miłym pieskiem. Niestety na psiak doznał prawdopodobnie urazu, stąd zmiany wokół oczu i ich późniejsze drapanie.

Obecnie ranki dobrze się goją i wkrótce piesek powinien wyglądać jak dawniej. Otrzymuje leki na skórę i do oczu i na pewno wkrótce znów będzie cieszył się na widok człowieka, a nie spoglądał z lękiem na to, co go czeka.

Pati jest pod opieką lekarza weterynarii. Jest dzielny, można wykonywać przy nim zabiegi weterynaryjne.

Pati raczej nigdy nie chodził na smyczy, ale nie ucieka od opiekunów i na wybiegu ładnie spaceruje.

To spokojny, grzeczny piesek. Można go bez problemu wziąć na ręce i “pod pachę”. Noszony na rękach nie czuje się zagrożony, nie ucieka. Może kiedyś ktoś o niego dbał, ostatnio niestety raczej nie..

Pati jest cichy i grzeczny. Nie sprawia żadnych problemów. Bardzo prosimy o szansę i dom dla Patiego. To mały puchaty psiak, który zasługuje na dobry i kochający, prawdziwy dom.

Piesek otrzyma komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Pati został przywieziony dnia 17.09.2018 r. z gminy Mogilany.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.