PAPRYKA:

Papryka pojechała do domu

Szczeniątko – suczka do adopcji

Przedstawiamy Paprykę – przepiękną, bardzo kochaną i wesołą sunię, która od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Papryka przyjechała do nas z rodzeństwem, jest śliczną, długonogą, wesołą suczką. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla niej. Papryka jest delikatna, wrażliwa, zupełnie nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości.

Pomimo, iż otoczona jest najlepszą możliwą opieką schronisko to nie miejsce dla szczeniątka. Papryka potrzebuje miłości, troski, opieki. Powinna spędzać czas przytulona do swojego człowieka, a nie za kratami czekać na dom.

Papryka jest u nas i czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze ją do domu i ofiaruje jej odrobinę spokoju i poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku brakuje.

Papryka jest malutka; obecnie ma około 8 tygodni, to psie dziecko. Jest łagodna, nie ma w niej agresji. Obecnie waży około 2 kg, gdy dorośnie będzie średniej wielkości. Nie powinna przekroczyć 10-13 kg.

Sunia, jak każde szczenię wymaga -przyuczenia do zachowywania czystości. W schronisku, w miarę możliwości załatwia się na zewnątrz, ale trzeba tę umiejętność u niej utrwalić.

Papryka bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodna. Może zamieszkać z drugim pieskiem lub kotkiem. Nikogo nie skrzywdzi.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tej pięknej dziewczynki.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Papryka została przywieziona dnia 04.05.2018 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.