ORZESZKA

Orzeszka pojechała do domu

Brązowa nieśmiała sunia

Przedstawiamy Orzeszkę – spokojną, grzeczną, na razie trochę nieśmiałą, ale bardzo kochaną suczkę, która trafiła do naszego schroniska.

Orzesia jest po prostu REWELACYJNA. To ucieleśnienie psiej łagodności i oddania względem właściciela/opiekuna. Wierna na wskroś, bardzo wpatrzona w człowieka.

Orzeszka, początkowo unikała bezpośredniego kontaktu z opiekunami, ale obecnie, wobec osób, które zna, jest najbardziej kochana jak psiak tylko może być..

Orzeszka to sunia młoda; ma około 2 lat (raczej mniej), jest średniej wielkości; waży 14 kg. Ma dzicze umaszczenie, stojące uszka, krótką sierść.

Uwielbia głaskanie i przytulanie i gdy widzi swoich opiekunów niezwykle cieszy się na spotkanie. Sama wkłada głowę pomiędzy dłonie opiekuna i tak zastyga. Delektuje się każdą chwilą bliskości.

Na razie Orzesia nadal trochę boi się chodzenia na smyczy, ale z posesji z pewnością nigdy się nie oddali i będzie zawsze tam, gdzie jej pan.

Orzeszka potrzebuje cierpliwego domu w którym będzie mieć czas na adaptację, ale mamy pewność, że gdy zaufa człowiekowi będzie jeszcze wesoło merdać ogonkiem i cieszyć się każdym wspólnym dniem spędzonym u boku swojego przyjaciela – człowieka.

Podobno Orzeszka przez kilka miesięcy błąkała się bezdomna. To, co złe już za nią. Teraz czas na ciepły, troskliwy dom.

Poza spacerami Orzeszka nie sprawia żadnych problemów. Dobrze dogaduje się z innymi psiakami, nie dominuje. Psiaki traktuje jak przyjaciół. Orzesia jest cichutka, nie niszczy, nie rozrabia.

Bardzo prosimy o dom dla Orzeszki. Potrzebuje indywidualnego potraktowania, ale wierzymy, że będzie wspaniałą, kochaną i oddaną psinką.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Orzeszka została przywieziona dnia 11.04.2019 r. z miejscowości Małogoszcz, gmina Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.