ORIZON-ORI

Orizon pojechał do domu

Owczarek collie do adopcji

Przedstawiamy Orizonka – wspaniałego trójkolorowego psiaka, który niedawno trafił pod naszą opiekę. Orizon to owczarek collie do adopcji, który bardzo potrzebuje domu. Od dnia, gdy trafił do naszego schroniska jest niesamowicie smutny, zrezygnowany. Pomimo najlepszej możliwej opieki Orizon kompletnie nie odnajduje się w schroniskowym świecie. Jest smutny, zamknięty w sobie, a przy tym bardzo łagodny, delikatny. Orizon bardzo potrzebuje domu. Jest spokojnym. zadbanym pies o bardzo łagodnym usposobieniu.

Orizon to psiak, którego z całą pewnością jedno z rodziców było owczarkiem collie, drugie mogło być mieszańcem. Psiak wygląda jak collie, ale jest odrobinkę mniejszy.

Piesek jest w wieku około 4-5 lat, waży około 27 kg, ma piękną, lśniącą okrywę włosową choć gdy trafił do nas miał wiele miejsc z odgniecioną sierścią.

Orizon to psiak bardzo posłuszny, wykonuje wiele poleceń; siada, podaje łapę, waruje, zostaje, idzie przy nodze.. Widać, że ktoś dotychczas poświęcał mu czas i uwagę. Nie wiemy dlaczego nikt go nie szuka..

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Orizonka. To owczarek collie do adopcji, który bardzo pragnie mieć dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Orizon został przywieziony dnia 03.07.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.