ORDEREK

Orderek pojechał do domu

Spokojny psiak w typie border collie do adopcji

Orderek to spokojny, bardzo grzeczny i łagodny psiak o łagodnym usposobieniu. Piesek trafił do nas dwa tygodnie temu i od razu dał się polubić wszystkim naszym pracownikom. Orderek to chodząca psia łagodność i delikatność. Z wyglądu troszkę przypomina psiaka w typie border collie, ale jest jeszcze łagodniejszy z usposobienia. Chwilami zachowuje się jak king charles spaniele; przechyla delikatnie głowę w stronę opiekuna, odchyla spoglądając na ludzi, delikatnie kładzie głowę na dłoniach, przytula się. cieszy z głaskania.

Orderek jest pieskiem bardzo łagodnym, wrażliwym, delikatnym. Nie ma w nim cienia agresji, jest kochany. Orderek ma mięciutką okrywę włosową. Wtulanie się w tego malucha to prawdziwa przyjemność..

Orderek bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie dominuje, jest uległy wobec innych piesków. Nikogo nie skrzywdzi, jest wspaniałym psim przyjacielem. Psiak potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie. Orderek słucha poleceń, będzie wspaniałym pieskiem do szkolenia. Orderek ma około 3 lat. Ma mięciutką, puchatą okrywę włosową. Piesek waży około 12-13 kg.

Na razie piesek jest troszkę nieśmiały, ale będzie wspaniałym pieskiem i cudownym towarzyszem w swym nowym domu. Bardzo prosimy o szansę i dom dla tego spokojnego psiaka w typie border collie.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Psiak został przywieziony dnia 30.05.2018 r. z gminy Gorlice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.