ONCIA

Oncia pojechała do domu

Kochana sunia owczarek

Szukamy domu dla Onci, kochanej suni w typie owczarka niemieckiego.

Oncia to bardzo miła, grzeczna, przyjazna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest w dobrej kondycji, ale miała dość mocno podrażnione oczka w chwili znalezienia.

Oncia trafila do nas w okresie około-sylwestrowym, kiedy wiele psów ucieka opiekunom podczas spaceru, czy wprost z posesji w strachu na dźwięk petard i fajerwerków.

Mieliśmy nadzieję, że jak wiele innych psiaków wróci do domu. Niestety mimo wielu ogłoszeń nikt się po nią nie zgłosił.

Oncia jest raczej cichą, całkowicie bezproblemową sunią. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, nie jest nerwowa, doskonale współpracuje z opiekunami.

Oncia jest psem energicznym, aktywnym, lubiącym spacery. Na pewno będzie idealną towarzyszką dla osób, które lubią ruch na świeżym powietrzu.

Pomimo, że Oncia dobrze czuje się na zewnątrz, nie szukamy dla niej domu, gdzie będzie “podwórkowym burkiem” czy żywym alarmem.

Szukamy miejsca, gdzie zapewnione zostanie jej poczucie bezpieczeństwa oraz psie potrzeby – zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Sunia jest w wieku około 7 lat, waży około 30 kg, jej okrywa jest czysta, w dobrej kondycji.

Prosimy o dobry dom dla Onci. To wspaniała psia dziewczynka.

Szukamy miejsca, gdzie zapewnione zostanie jej poczucie bezpieczeństwa oraz psie potrzeby – zarówno fizyczne jak i psychiczne. Zasługuje na nie.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Oncia została przywieziona nocą 28.12.2018 r. z miejscowości Nawojowa Góra, gmina Krzeszowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.