OMAR

Omar pojechał do domu

Owczarek niemiecki do adopcji

Omar to spokojny, grzeczny owczarek niemiecki o łagodnym usposobieniu. Psiak jest w wieku około 7-8 lat, ma przepiękne, stojące uszka, bystre spojrzenie. Omar jest psem inteligentnym, bystrym, bardzo pojętnym.

Psiak trafił do nas dość zaniedbany, miał cały grzbiet wygryziony od pasożytów zewnętrznych, otrzymał odpowiednie leki i stan jego okrywy obecnie jest właściwy. Omarek był bardzo chudy ale obecnie wrócił do właściwej wagi i jest znów pięknym, dorodnym, wspaniałym psem.

Omar jest dużym owczarkiem; waży około 35 kg,. Porusza się w sposób typowy dla owczarków; sprężyście, dostojnie. Nie ma kłopotów z chodzeniem.

Omarek to psiak, który nadaje się na stróża. Jest bystry, czujny. Swoją postawą odstraszy nieproszonego gościa, dobrze pokazuje gdy kogoś lubi i za kimś/czymś nie przepada. Świetnie sygnalizuje swoje emocje.

Psiak raczej powinien zamieszkać w domu bez innych psów, szczególnie bez samców. Jedne akceptuje, inne nie bardzo. Z suczkami się dogaduje.

Omarek wykonuje polecenia. Jest łasuchem i za nagrody wykona dosłownie wszystkie komendy :).

Bardzo prosimy o dobry dom dla Omarka. To rewelacyjny pies gotowy do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Piesek został znaleziony dnia 22.08.2018 r. w miejscowości Luszowice, gmina Chrzanów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.