OLINEK

Olinek-Ares wrócił do właściciela. 🙂

Spokojny miły beżowy piesek

Olinek to spokojny, przyjazny, spokojny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak na początku był trochę nieśmiały, ale obecnie bardzo otworzył się na człowieka i jest zupełnie nieagresywny.

Można go głaskać, gdy nie czuje się zagrożony sam przychodzi na głaskanie, wtula się w opiekuna i przylega grzbietem do kolan człowieka.

Olinek jest w wieku około 7-8 lat. Ma płowy odcień sierści, jest czystym pieskiem.

Piesek miał zmianę w jądrze, Jest pod opieką lekarza weterynarii. Obecnie jest już po zabiegu i wszystko u niego w porządku.

Olinek potrafi chodzić na smyczy choć przypuszczamy, że niestety przez dłuższy czas był trzymany na uwięzi.

Zapinanie na smycz początkowo było dla niego stresujące, dopiero po chwili przekonuje się, że smycz to spacer, a nie łańcuch i staje się zupełnie innym zwierzakiem.

Bardzo prosimy o dom dla Olinka. To spokojny nieśmiały płowy piesek, który potrzebuje dobrego, kochającego domu. Z całą pewnością w krótkim czasie stanie się kochanym czworonogiem.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Olinek został przywieziony dnia 22.10.2018 z gminy Krzeszowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.