OGIENEK

Ogienek pojechał do domu

Prawie cały biały kotek do adopcji

Ogienek to malutki, spokojny, grzeczny kotek, który kilka dni temu trafił do nas wraz z siostrzyczką i mamą.

Na razie Ogienek jest trochę nieśmiały i woli się schować, ale na rękach uspakaja się, rozluźnia i dobrze reaguje na głaskanie. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale będzie wspaniałym kotkiem.

Ogienek to kociątko w wieku około 4,5 miesiąca. Jest piękny, dorodny, wspaniały.

Ogienek jest prawie cały biały kotek do adopcji, ma tylko ciemny ogon i kilka maleńkich burych plamek na głowie. Kotek jest prześliczny.

Bawi się, używa drapaka, jest czyściutki. Piłeczki, wędki, drapak i inne kocie akcesoria to coś, co uwielbia.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Ogienka. To cudowny mały kociak, który przy odrobinie uwagi i miłości będzie wspaniałym towarzyszem rodziny.

Ogienek bez problemu może zamieszkać w domu z drugim kotkiem, lubi inne mruczki, doskonale dogaduje się z kotkami.

Dla maluszka, do czasu pełnej socjalizacji, szukamy domu niewychodzącego.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Kotek ma ujemny test FIV/FeLV.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Ogienek został przywieziony dnia 22.08.2018 r. z miejscowości Łownia, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.