NUTEK

Nutek pojechał do domu

Łaciaty mały pies do adopcji

Przedstawiamy niewielkiego, uroczego psiaka – Nutka, który od dwóch tygodni przebywa w naszym schronisku.

Nutek to psiak bardzo uroczy, grzeczny, kochany.. Przytula się do każdego, jest bardzo pogodny. Ma piękne oczka, cudowne spojrzenie, ujmujące, przemiłe usposobienie.

Czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze go do domu i ofiaruje mu odrobinę spokoju i poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku brakuje.

Nutek na pewno miał dom. Jest czysty, nauczony życia z ludźmi, bardzo miły. Gdy trafił do nas był przestraszony, ale nie ma co się dziwić. Prawdopodobnie ostatnie tygodnie to był dla niego szok, pomału wraca do normalności.

Obecnie Nutek przytula się do opiekunów, jest kochany, przemiły. Psiak ślicznie chodzi na smyczy, jest bardzo posłuszny. Nie ciągnie, nie wyrywa się

Psiak nie jest szczekliwy, jest cichy i niekłopotliwy. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. Bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny. Może zamieszkać z innym psiakiem. Nikogo nie skrzywdzi.

Nutek jest nieduży; waży około 12-13 kg, to jego właściwa masa ciała. Nutek ma niespełna 1 rok. To jeszcze psie dziecko skazane na kraty, mury i samotność.. całkiem niesłusznie.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego uroczego malucha. Nutek z pewnością szybko udowodni, że zasługiwał na daną mu szansę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Togo został przywieziony dnia 17.05.2018 r. z gminy Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.