NUSIA – NUTKA

Nutka pojechała do domu

Przemiła suczka do adopcji

Przedstawiamy Nusię – przemiłą, grzeczną, wyjątkową młodą sunię, która od około dwóch tygodni przebywa w naszym schronisku. Nusia trafiła do nas niedawno, ale od samego początku dała się polubić wszystkim opiekunom.

Nusia to sunia bardzo spokojna, otwarta na ludzi, towarzyska. Uwielbia spacery z opiekunami, zabawę, jest radosna i bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich. Nusia to młoda sunia; obecnie ma około 1,5, maksymalnie 2 lata, ale czasem zachowuje się trochę jak szczenię. Na spacerze biega radośnie, podskakuje w trawie, tarza się w niej i łapie spadające płatki kwiatów. Po chwili wyciera się grzbietem o ziemię, turla, robi duże susy niczym zając radośnie przemierzając wysokie trawy.

Nusia jest bardzo urocza. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie ma z nią żadnych problemów. Nie jest szczekliwa.

Sunia jest średniej wielkości; waży około 15 kg. Ma nieco jamnikowatą budowę ciała, ale dropiate umaszczenie przypomina wyżła. Być może w jej krwi płynie właśnie krew tej rasy. Nusia głową sięga pod kolano kobiety, grzbiet do połowy łydki.

Nusia jest czyściutka i zadbana. Załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach. Pyszczek Nusi jest uśmiechnięty i pogodny.

Nusia z całą pewnością dogada się z innymi psami, sama nie zaczepia i nie dominuje. Może bez problemu zamieszkać w domu z dziećmi. Nie ma w niej agresji, nikogo nie skrzywdzi.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Nusi. Nutka to suczka domowa i szukamy dla niej miejsca u boku swego nowego opiekuna, nie samotnej egzystencji na podwórku..

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Nutka – Nusia została przywieziona dnia 09.05.2018 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.