NURCIA-NURIA

Nuria pojechała do domu

Przemiła spokojna suczka do adopcji

Nurcia to przemiła spokojna suczka do adopcji o ujmującym spojrzeniu.

Sunia jest w wieku około 7 lat, jest pogodna, wesoła, bardzo grzeczna i cicha. Be problemu dogaduje się z innymi psami. Nie wchodzi z nikim w konflikty, inne psy się przy niej wyciszają.

Nuria wspaniale funkcjonuje zarówno z większymi jak i małymi psiakami, jest niesamowicie łagodna i przyjazna. To świetna, kochana sunia.

Nuria ma bardzo miękką, przyjemną w dotyku okrywę włosową. Nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale przytulanie się do niej to prawdziwa przyjemność.

Sunia ładnie i grzecznie spaceruje na smyczy, Nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się na spacerach. Wspólne wędrówki z nią to sama radość i relaks. Nuria przychodzi na zawołanie, jest bardzo posłuszna.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Nurii. Sunia może zamieszkać w domu, są także w mieszkaniu, nie będzie sprawiała problemów.

Nurcia jest szczupła, na dłuższych łapkach, waży około 12 kg. To przemiła, spokojna suczka do adopcji, która ma mniejszą szansę na dom, bo jest czarna, ale wierzymy, że wiek i kolor nie sprawią, że straci szansę na kochającą rodzinę, Nuria ma krzywe fafle – dodają jej one uroku :).

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Nurcia została przywieziona dnia 10.08.2018 r. z gminy Mogilany.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.