NOTEK

Notek pojechał do domu

Nieduży łaciaty psiak do adopcji

Przedstawiamy Notka – pięknego, bardzo grzecznego i spokojnego psiaka, który od trzech tygodni przebywa w naszym schronisku. Notek to pies bardzo przyjazny, cichy, niesamowicie miły z usposobienia. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla niego. Notek jest delikatny, wrażliwy, zupełnie nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości. Psiak dużo czasu spędza przy ogrodzeniu czekając na człowieka. Czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze go do domu i ofiaruje mu odrobinę spokoju i poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku brakuje.

Notek na pewno miał dom lub miał przynajmniej swojego człowieka. Jest czysty, nauczony życia z ludźmi, bardzo karny i oddany ludziom. Odrobinkę boi się nagłych ruchów ze strony mężczyzn, ale nie wykazuje najmniejszej agresji i zaraz przylega do opiekuna i prosi o głaskanie.

Notek to psiak, który w ogóle nie jest szczekliwy. Ładnie spaceruje przy nodze, obserwuje opiekuna, nie ciągnie, nie wyrywa się. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. Bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, tak psami jak i suczkami (do nas trafił z niewielką sunią Kropelką), jest pogodny. Może zamieszkać z drugim samcem, suczką, z psiakiem mniejszym i większym. Nikogo nie skrzywdzi, jest bardzo łagodny.

Notek jest średniej wielkości; waży około 17-18 kg, Obecnie ma nieco ponad 1 rok, ale nie więcej niż 1,5 roku. Notek ma cudowne, miodowe oczka. Gdy spogląda nimi na człowieka widać, że jest pieskiem niezwykle ufnym i przyjaznym.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego cudownego pieska, który pomimo swego młodego wieku już musiał zakosztować gorzkiego smaku bezdomności..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Notek został przywieziony dnia 12.05.2018 r. z miejscowości Boleścice, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.