NINKA

Ninka pojechała do domu

Niewielka czarna niedowidząca suczka

Ninka (Lara) to niewielka, grzeczna i spokojna suczka. Jest spokojna, ma łagodne usposobienie. Jest cichutka i przyjazna w stosunku do ludzi.

Ninka ma zaćmę na obu oczach ale suczka jest zadbana i czysta. Sierść Ninki jest mięciutka. Suczka jest w wieku około 12 lat, jest niewielka. Waży około 8-9 kg, to jej właściwa masa ciała.

Z informacji, które uzyskaliśmy dowiedzieliśmy się, że Ninka zaginęła właścicielowi około 3 miesiące temu gdy ten, karetką, został zabrany do szpitala.

Ninka pobiegła za karetką starając się dogonić swego pana, nigdy nie wróciła do domu. Początkowo rodzina szukała Ninki, ale gdy właściciel zmarł poszukiwań zaprzestano.

Ninka od kilku miesięcy błąkała się lub była u kogoś w domu, kilka dni temu trafiła pod naszą opiekę.

Uzyskaliśmy informację, że rodzina się po Ninkę nie zgłosi :(.

Dla tej malizny szukamy nowego, kochającego domu, dla którego ta mała psinka będzie całym światem. Mamy nadzieję, że Ninka już nigdy nie trafi na ulicę i będzie mieć swój jedyny, kochający dom.

Suczka jest czyściutka, ładnie chodzi na smyczy, załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerze. Nie jest szczekliwa, jest bardzo miła. Ninka lubi głaskanie i przytulanie, jest grzeczna i kochana.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Ninka została przywieziona dnia 17.09.2018 r. z gminy Biskupice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.