NIKUSIA

Nikusia pojechała do domu

Niewielka kudłata suczka do adopcji

Przedstawiamy Nikusię, spokojną suczkę, która kilka tygodni temu trafiła do naszego schroniska. Nikusia to kudłata suczka do adopcji. Ma mięciutką, puchatą sierść, jest kochana..

Nikusia to suczka troszkę nieśmiała. Na początku trochę boi się nieznajomych, ale gdy poczuje się swobodniej spogląda, nie ucieka, zjada przysmaki z ręki.

Nikusia jest cichutka, niewidoczna. Nie wybiega do człowieka jak inne pieski, wycofuje się w sytuacjach stresowych, ale można ją bez trudu wziąć na ręce, przytulić. To łagodna sunia, nie zrobi krzywdy.

Na razie Nikusia jest jeszcze troszkę niedostępna, ale z całą pewnością, przy odrobinie uwagi ze strony opiekunów, przekona się do człowieka i stanie bardziej ufna.

Nikusia z całą pewnością może zamieszkać w domu z drugim pieskiem. Nikogo nie skrzywdzi, nie jest dominująca, a wręcz przeciwnie – łatwo podporządkowuje się innym pieskom i doskonale z nimi współpracuje. Nikusia może zamieszkać w domu z drugim pieskiem. Będzie na pewno świetną kompanką dla drugiego czworonoga.

Sunia na razie niezbyt dobrze chodzi na smyczy, ale jest łagodna i pracujemy nad nią.

Nikusia jest niewielka; waży około 6 kg, większa nie będzie. Suczka jest w wieku niespełna 1 roku. To cichutka sunia, nie jest w ogóle szczekliwa.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla tej pięknej malizny, która bardzo potrzebuje domu.. To niewielka kudłata suczka do adopcji.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Nikusia została przywieziona dnia 29.05.2018 r. z miejscowości Zagaje, gmina Działoszyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.