NIKOŚ-NIKI

Nikoś pojechał do domu!!

Spędził u nas blisko 6 lat. Trzymamy kciuki maluchu!! Obyś Nikosiu – obecnie Endi już nigdy nie zaznał samotności. Obyś od dziś cieszył się już tylko radością i domem przez wielkie 😀

Schroniskowy weteran do adopcji

Przedstawiamy Nikiego – niewielkiego ciałem, ale ogromnego duchem, starszego pieska, który blisko 6 lat… przebywa w naszym schronisku.

Nikoś to nasz schroniskowy weteran. Wiele razy był prezentowany do adopcji, niestety nigdy nie miał szczęścia i nadal jest u nas. Nigdy nie znalazł “tego” człowieka, który pokochałby go takim, jaki jest..

Nikoś to piesek niewielki; waży około 10 kg, może troszkę mniej. Jest wielkości średniego jamnika, to jego właściwa masa ciała.

Nikoś już 6 lat czeka na dom… Dla jednych jest zbyt szczekliwy (szczekać lubi), dla innych za mało stróżujący, dla jeszcze innych jednak zbyt głośny.

Z każdym rokiem żywotność Nikosia zmniejsza się. Dawniej był psiakiem, który pierwszy alarmował i domagał się uwagi. Obecnie nie jest już taki “pierwszy w szeregu”.

Trochę zrezygnowany, nie biegnie już do bramki jak inne pieski. Chyba nie wierzy już, że ktoś da mu dom :(.

Nikoś to psiak, który dogaduje się z innymi psami. Sam nie zaczepia i nie dokucza innym psom, ale nie da sobie wejść na głowę.

Nie jest typem psiego awanturnika, Jest natomiast czujny, bystry i spostrzegawczy. To psiak, który świetnie odnajdzie się w domu, w którym potrzeba czujnego zwierzaka.

Nikoś potrafi chodzić nas smyczy, nie ciągnie. Lubi bieganie, szybki spacer, ruch. Mamy nadzieję, że jeszcze przez kilka lat będzie wiernie i oddanie służył swoim właścicielom. Będzie, jeśli otrzyma taką szansę.

Nikoś ma ładną, lśniącą, zadbaną okrywę włosową, chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach. Nikoś może zamieszkać w rodzinie z dziećmi choć polecamy raczej te starsze.

Bardzo prosimy o szansę dla Nikosia; to schroniskowy weteran do adopcji, zasługuje na szansę i na dom.

Nikoś to psiak, który najdłużej w historii naszego schroniska czeka na dom.. Czy dotrzyma szansę?

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej formie. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Nikoś został przywieziony dnia 06.09.2013 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy domu: Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.