NIKITA-KIKA

Nikita – Kika pojechała do domu

Przepiękna suczka owczarek

Nikita to przepiękna, zadbana suczka w typie owczarka niemieckiego długowłosego.

Suczka jest w wieku około 1 roku, zna komendy, jest bardzo posłuszna, wpatrzona w opiekunów, jest typowym, 100-procentowym owczarkiem.

Doskonale współpracuje, świetnie stróżuje, nie przepada za innymi psami na swoim wybiegu.

Nikita jest energiczna, wesoła, pogodna. Świetnie dogaduje się z ludźmi. Nie potrafiła chodzić na smyczy, ale już chodzi bardzo ładnie.

To suczka, która uwielbia ruch, zabawę i spędzanie czasu u boku opiekuna.

Prosimy o DOM dla Nikity. Nie szukamy dla niej miejsca na podwórku czy w kojcu. To wspaniała psia przyjaciółka rodziny i szukamy dla niej domu wśród ludzi.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Suczka została przywieziona dnia 18.12.2018 r. z miejscowości Rząska, gmina Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

www.schroniskopsiepole.pl Racławice

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.