NIEDŹWIADEK

Niedźwiadek pojechał do domu

Piękny energiczny owczarek

Niedźwiadek to prześliczny, młodziutki psiak w typie owczarka niemieckiego w wieku około 7-8 miesięcy, w tej chwili waży niespełna 26 kg, powinien osiągnąć wagę około 35 kg

Psiak trafił do nas dość zadbany, w dobrej kondycji ogólnej, ale dość zdezorientowany i obolały.

Niedźwiadek trafił do nas po wypadku komunikacyjnym, otrzymał uraz w łapę, ale na szczęście nie był połamany i szybko wrócił do zdrowia.

Obecnie biega, bawi się z innymi psiakami, jest radosnym, prze-fajnym, wesołym kudłaczem.

Jego stan ogólny jest w tej chwili dobry i nie jest już wymagane leczenie.

Niedźwiadek uwielbia kontakt z ludźmi, spacery, zabawę, bieganie. Pięknie aportuje zabawki, jest wesołym, radosnym młodym owczarkiem.

Jest energiczny jak każdy młody piesek, ale nie jest nadpobudliwy. Doskonale odnajdzie się w kochającej, aktywnej rodzinie lubiącej ruch i zabawę.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Niedźwiadka. To psiak łaknący domu, ludzi, przytulania. Nie szukamy dla niego miejsca w kojcu i samotnej egzystencji na podwórku..

Profilaktyka:

Piesek otrzyma komplet szczepień.. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Niedźwiadek został przywieziony dnia 26.03.2019 r. z gminy Bukowno.

Szukamy właściciela nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.