NESTRO

Nestro pojechał do domu

Energiczny biały piesek z łatkami

Nestro to bardzo energiczny biały piesek z łatkami. Jest wesoły, ruchliwy pies o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest mieszańcem terriera i prawdopodobnie dalmatyńczyka. Jego sierść jest króciutka i dropiata jak u dalmatyńczyków, ale budowa ciała, sposób poruszania się, energia i żywiołowość to typowe zachowania terierów.

Psiak tropi, na pewno znajdzie w ziemi każdego gryzonia i będzie się doskonale nadawał na psiaka, który tępi szkodniki.:)

Nestro to psiak czujny i wszędzie go pełno, ale przy tym jest posłuszny. Ładnie chodzi na smyczy, zwraca uwagę na polecenia wydawane przez opiekunów.

Doskonale się szkoli i zna wiele komend. Potrzebuje ruchu i zabawy i bardzo lubi każdą aktywność.

Nestro nie jest duży; waży około 12-13 kg, to jego właściwa masa ciała. Nasz podopieczny ma bardzo krótką, miękką okrywę włosową. Nie powinien mieszkać tylko i wyłącznie na polu.

Psiak trafił do nas ze zmianami na skórze ale jest już całkiem zdrowy.

Nestro prawie na pewno będzie gonił koty, ale do wszystkich ludzi jest nastawiony bardzo pozytywnie.

Prosimy o dom dla Nestro – bystrego czworonoga o oryginalnym umaszczeniu. Nestro – energiczny biały piesek z łatkami prosi o dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Nestro został przywieziony dnia 21.09.2018 r. z gminy Kamienna Góra.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Piesek trafił do nas w obroży Foresto. Jest wykastrowany. Nie posiadał mikroczipa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.