NEPTUN

Neptunek-Dante ma dom

Owczarek niemiecki mix chart do adopcji

Poszukujemy najlepszego domu dla Neptuna – cudownego, wyjątkowego pieska, mieszańca owczarka niemieckiego mix charta, który niedawno trafił do nas do schroniska i za kilka dni będzie gotowy do adopcji.

Neptun, już w samym schronisku przeszedł długą drogę, ale z dnia na dzień zmienia się nie do poznania. Z psiaka schowanego za budą, lękliwego, przerażonego zmienia się w cudownego przyjaciela człowieka, oddanego psiego kompana, wspaniałego towarzysza spacerów, zabaw, wypraw.

Neptun jest przepiękny, dostojny, wyjątkowy; porusza się z ogromną gracją, bardzo szybko się uczy, jest inteligentny, wrażliwy. Przy delikatności charta ma piękne, czarne-podpalane umaszczenie owczarka. Na szczupłym ciele z głęboką klatką piersiową, wąską, charcią głową, ogonem zawiniętym w literę S rysuje się piękne umaszczenie owczarka. Neptun to cudowny pies. Delikatny, ale silny. Cichy, ale bardzo bystry. Neptun bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodny. Psiak będzie cudowny i wyjątkowy, Na pewno doskonale dopasuje się do rodziny, potrzebuje jedynie kilku dni na adaptację.

Neptun, gdy trafił do nas, zupełnie nie potrafił chodzić na smyczy. Obecnie, po zaledwie kilku spacerach, pięknie spaceruje na smyczy, trzyma się opiekuna, jest niesamowity.

Psiak może zamieszkać w rodzinie z dziećmi, ale należy pamiętać, że niczego u niego nie należy egzekwować siłą. Tylko i wyłącznie mądre, konsekwentne prowadzenie Neptuna jest receptą na jego szybką i udaną adaptację w nowym domu.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Neptuna. To piękny Owczarek niemiecki mix chart do adopcji, który czeka na najlepszy, prawdziwy i kochający dom.

Neptun ma około 1 roku. Psiak waży około 30 kg. jest wyższy niż typowy owczarek.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Neptun został przywieziony dnia 20.06.2018 r. z miejscowości Kowalów Górny, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.