NEGRITEK

Negritek pojechał do domu

Uroczy maluch z ciemną pysią

Przedstawiamy Negritka – super kochanego, przemiłego, spokojnego maluszka, który trafił do naszego schroniska.

Negritek to psie maleństwo – obecnie ma około 5,5 miesiąca, waży około 6-7 kg, pomału kończy swój wzrost i prawdopodobnie nie przekroczy wagi 9-10 kg.

Nasz podopieczny to szczupły, drobnej budowy, uroczy maluszek z ciemną mordką i wielkimi, ciemnymi oczkami. Jest płowo-rudy, ma krótką, miękką okrywę.

Negritek potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się na spacerach, nie szarpie smyczy. Bardzo przyjemnie jest iść z nim na spacer.

Dużo się przytula, lubi bardzo głaskanie, trzymanie na kolanach, noszenie na rękach. Nie jest szczekliwy, to cichy piesek.

Dobrze reaguje na inne pieski, nie ma w nim najmniejszej agresji.

To niewielkie psie dziecko skazane na schronisko przez nieodpowiedzialność jego właścicieli.

Negritek potrzebuje spokojnego, kochającego, troskliwego domu w którym poczuje się bezpiecznie i w którym rodzina będzie o niego dbać.

Nie jest to typ podwórkowego szczekacza, a delikatnego psiaka rodzinnego, który radość czerpie z samego faktu przebywania blisko swego pana.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Negritka. zasługuje na taki najlepszy..

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Negritek został przywieziony dnia 08.04.2019 r. z miejscowości Chrzanów, gmina Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.