MALUTKA NAMIBIA

Namibia pojechała do domu

Malutka brązowa sunia z mięciutką sierścią

Przedstawiamy malutką sunię Namibię, która wraz z rodzeństwem trafiła pod naszą opiekę.

Namibia to sunia młodziutka; obecnie ma około 7 tygodni, jest niewielka, waży obecnie poniżej 2 kg. Jest jedną z najmniejszych wśród piątki maluszków.

Gdy dorośnie nie powinna ważyć więcej niż 15 kg, ale nie znamy rodziców Namibii nie wiemy nic na pewno. Wagę określamy orientacyjnie.

Usposobienie:

Namibia jest sunią dość ciekawską, cieszy się z obecności opiekunów. Jest bardzo wpatrzona w człowieka.

Sunia świetnie dogaduje się z innymi psiakami, jest łagodna, towarzyska, chętnie bawi się z braćmi i siostrami, a także zabawkami.

Namibia ma miękką okrywę włosową. Bardzo miło się jest do niej przytulać. Jej sierść jest brązowa, w kilku odcieniach, wokół uszu ma nieco dłuższe, mięciuteńkie włosy. Jest prześliczna.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Namibii. Jej mama trafiła z “domu” na ulicę, Namibia i maluchy nie miały dotychczas prawdziwego domu, Teraz czas na ten pełen dobra i miłości.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających rodzin.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Będziemy kontynuować profilaktykę.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Namibia została przywieziona dnia 18.07.2019 r. z miejscowości Leśnica, gmina Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.