NAJKIN

Najkin pojechał do domu

Mały kudłaty zaniedbany piesek

Przedstawiamy Najkina – niewielkiego, bardzo zaniedbanego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Psiak na razie jest trochę nieśmiały i wystraszony, ale to miły, kochany zwierzak. Z dnia na dzień jest coraz piękniejszy.

Najkin jest młodziutki – ma około 1 roku, jest niedużym pieskiem, waży około 6 kg, większy nie będzie. Ma uroczy przodo-zgryz.

Okrywa włosowa Najkina była w fatalnym stanie, ale w tej chwili jest ślicznym zwierzaczkiem. Po kąpieli, strzyżeniu i pielęgnacji jest nie do poznania.

Najkin potrafi chodzić na smyczy. Nie sprawia problemów. Jest bardzo kochanym zwierzaczkiem.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Najkin został przywieziony dnia 27.05.2019 r. z miejscowości Targowisko, gmina Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.