MURZYNEK

Murzynek pojechał do domu

Czarny wesoły piesek

Murzynek (imię własne) to wspaniały, przemiły, wesoły i energiczny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek trafił do nas podobno po śmierci właściciela, od jakiegoś czasu błąkał się bezdomny, nikt nie chciał go przygarnąć.

Murzynek trafił do nas z ogromnym kołem od łańcucha (widoczne na zdjęciach). Na pewno był na nim trzymany i raczej niezbyt często spuszczany z łańcucha :(.

Obecnie, gdy Murzynek ma możliwość biegać i bawić się niesamowicie cieszy się każdą chwilą wolności. Jest wesoły, radosny, jego pyszczek ciągle się uśmiecha.

Murzynek to piesek o sporej aktywności; potrzebuje towarzystwa, spacerów, zabawy. Gdy widzi człowieka lub inne psy zabawnie popiskuje. Potrafi zachowywać się niczym szczenię.

Psiak jest bardzo posłuszny, wraca na zawołanie, potrafi chodzić na smyczy. Ma bystre spojrzenie, ma pewno będzie się szybko uczył. To pojętny, radosny piesek.

Będzie wspaniałym czworonogiem tylko musi zaadoptować się w nowych warunkach.

Murzynek to młody piesek; ma około 3-5 lat, jest w dobrej kondycji choć trafił do nas trochę wychudzony. Obecnie Murzynek waży około 17 kg. Powinien ważyć około 23 kg.

Prosimy o szansę i dom dla Murzynka. Na pewno szybko udowodni swemu właścicielowi, jaki z niego fajny czarny wesoły piesek.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Murzynek został przywieziony dnia 11.10.2018 r. z gminy Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.