MROZITEK-MROZIK

Mrozitek pojechał do domu

Milutki biały kotek z pięknymi pręgami

Mrozitek to malutki spokojny kociak w wieku około 4 miesięcy. Trafił do nas z siostrzyczką, śliczną kotką Kropelką . Mrozitek ma boskie, intensywnie miodowe oczka, jest wyjątkowo piękny..

Kotek ma także przepiękne, biało-bure, pręgowane umaszczenie, jest niepowtarzalny. Jego pręgi przechodzą w pasy. Kotek jest bardzo oryginalnie umaszczony.

Mrozitek to kotek towarzyski, odnajdzie się w domu z drugim kotkiem, na pewno będzie przyjacielem całej rodziny.

Na początku był odrobinkę nieśmiały, obecnie to chodzący koci mruczek. Mruczy głośno i wyraźnie, ociera się o nogi opiekuna, jest bardzo bardzo kochany.

Brany na ręce mruczy jak traktorek. To przemiły, kochany, super fajny kotek. Dla Mrozitka prawie jedynym celem w życiu jest mruczeć i się przytulać.

Jeśli ktoś szuka wiernego kociego towarzysza rodziny Mroziterk jest właśnie dla niego.

Kociak ma trochę pecha. Każdy, kto do nas przyjeżdża mówi: “on jest taki miły, że na pewno znajdzie dom, weźmy innego”. W konsekwencji NAJMILSZY kot w schronisku czwarty miesiąc czeka na dom :(.

Prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla Mrozitka. To wyjątkowy kotek. Rośnie jak na drożdżach, jest śliczny. Obecnie waży około 3,5 kg, powinien osiągnąć około 4,5 kg

Dla maluszka, do czasu kastracji i pełnej adaptacji. szukamy domu niewychodzącego.

Kotek nie ma już czerwonego noska widocznego na niektórych zdjęciach.

Profilaktyka:

Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Kotek ma ujemny test FIV/FeLV.
Lada dzień zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Mrozitek został przywieziony dnia 28.08.2018 r. z miejscowości Łowinia, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.