MOZILLA

Mozilla-bury- ma dom /13.08.18/

Malutka kotka do adopcji

Mozilla (bura kotka) to maleńka, około 7-8-tygodniowa, przyjazna kotka. Mozilla trafiła do nas z braciszkiem, Firefoxem.

Maluszki odrobinkę nieśmiałe, ale lubią przytulanie i noszenie na rękach. Z każdym dniem tęsknią bardziej za człowiekiem, lubią się bawić. Kociaki są bardzo urocze. Forefox ma nieco dłuższą sierść.

Dla maluszka szukamy domu niewychodzącego. Maluszek przebywa w domu tymczasowym w Krakowie.
Kociak ma komplet szczepień, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Firefox i Mozilla zostały przywiezione dnia 05.07.2018 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy nowych domów. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.