MOGIŚ-PILOT

Mogiś-Pilot szuka domu

Młodziutki wesoły kremowy psiak

Mogiś (Pilot) to uroczy, młodziutki kochany kremowy psiak. Od kiedy piesek został znaleziony, nikt go niestety nie szukał.

Piesek wyglądem przypomina labradora. Został znaleziony w dwóch obrożach, jednej przeciwpchelnej, drugiej zwykłej.

Mogiś jest w wieku około 6 miesięcy, będzie średniej wielkości, nie przekroczy 20 kg, jego waga będzie raczej oscylować wokół 16-17 kg

Mogiś doskonale współpracuje z ludźmi, a także świetnie dogaduje się z innymi psami. Na spacerach ładnie idzie z człowiekiem, może jednak trochę tropić i spacery z Mogisiem, na terenie nieogrodzonym, powinny być zawsze na smyczy. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia ruch, zabawę, spacery. Jest świetnym kompanem dla całej rodziny.

Psiak w domu zachowuje czystość, nie ma z tym najmniejszych problemów. Mogiś wykonuje podstawowe polecenia jak siad, zostań czy leżeć. Kolejne komendy to tylko kwestia czasu i konsekwencji ze strony nowego opiekuna.

Mogiś to psiak bystry i bardzo inteligentny. Nie da się zdominować. Gdy coś mu się nie spodoba lub gdy czuje się zagrożony potrafi warknąć, ale nie zrobi krzywdy. Mogisia polecamy dla aktywnej rodziny, która poświęci mu czas i nauczy zasad funkcjonujących w domu. Nie polecamy go do bardzo małych dzieci. prawdopodobnie szybko sobie je podporządkuje.

Psiak trochę przypomina labradora, ale prawdopodobnie w jego żyłach płynie także krew psa myśliwskiego. Mogiś potrzebuje mądrego, doświadczonego opiekuna, ale będzie genialnym towarzyszem rodziny.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Mogisia. To młodziutki kochany kremowy psiak, który pokocha każdego. Mogiś nie jest szczekliwy.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Mogiś został przywieziony dnia 04.08.2018 r. z gminy Mogilany.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.