MIŚKI – MILUŚ

Miśki pojechał do domu

Kochany przyjazny psiak do adopcji

Przedstawiamy wspaniałego i bardzo kochanego psiaka o imieniu Miśki (Miluś), który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką.

Miśki to psiak przemiły, oddany człowiekowi, bardzo towarzyski. Uwielbia się przytulać, być głaskanym i kochanym. Jest niesamowicie uroczy.

Uśmiecha się, wesoło merda ogonkiem, podchodzi do człowieka z obniżoną głową i wsuwa ją między dłonie opiekuna.

Na spacerze pięknie chodzi przy nodze, a zachęcony głaskaniem wystawia brzuszek do głaskania.

To chodząca psia łagodność. Psiak wykonuje podstawowe komendy, jest bardzo posłuszny. W schronisku Miśki bardzo tęskni za ludźmi.

Czeka przy kratach, jego nosek oparty o drzwi boksu z utęsknieniem wypatruje domu.

Psiak trafił do nas zaniedbany, obecnie ma piękną, gęstą okrywę włosową.

Miśki jest trochę zazdrosny o inne psy, ale to niedosyt miłości ze strony człowieka, nie agresja. Preferujemy raczej dom bez innych zwierząt ewentualnie opiekunów z doświadczeniem.

Psiak będzie genialnym i idealnym towarzyszem dla rodziny. Człowieka nie skrzywdzi, jest bardzo miły. Psiak jest młody; ma około 4 lata, jest średnio-większy, waży około 25-28 kg.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tego cudownego, kochanego, przyjaznego psiaka, który każdego dnia czeka na adopcję i bardzo tęskni. Miśki na pewno szybko udowodni, że zasługiwał na swoją szansę.

Bardzo prosimy o szansę i dom. To kochany przyjazny psiak do adopcji, który już tak długo, z utęsknieniem, spogląda zza krat.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Miluś (Miśki) został przywieziony dnia 27.04.2018 r. z miejscowości Rzeszówek, gmina Oksa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.