MISIULEK – MISIU

Misiulek-Misiu pojechał do domu

Wierny kudłaty piesek do adopcji

Przedstawiamy Misiulka – wiernego, rudego, kudłatego pieska, który kilka tygodni temu trafił pod naszą opiekę i wkrótce będzie gotowy do adopcji.

Misiulek jest pieskiem niesamowicie smutnym, wiele przeżył w swoim krótkim życiu.. Piesek miał dom, był szczęśliwy, ale jego właściciel zmarł. Zanim trafił do naszego schroniska przez kilka miesięcy przychodził na cmentarz i odwiedzał grób swojego zmarłego pana. Siedział przy nim całym,i dniami jakby go pilnował. To smutne, że nikt z rodziny nie ofiarował mu domu. Wierny, oddany piesek trafił do schroniska i z ogromnym smutkiem każdego dnia spogląda zza krat..

Misiulek to piesek grzeczny, miły i spokojny. Dogaduje się z innymi psami choć nie da sobie wejść na głowę. Do ludzi jest przyjazny, nie jest nadpobudliwy, a wręcz przeciwnie – jest bardzo miły.

Misiulek jest kudłatym, rudym, wiernym i oddanym człowiekowi pieskiem. Potrafi chodzić na smyczy choć na początku może się troszkę bać obcych. Piesek cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Przy odrobinie uwagi ze strony nowego właściciela Misiulek będzie się pięknie prezentować. Piesek przypomina nieco teriera australijskiego.

Misiulek jest niewielki; waży około 10 kg, nie więcej. To młody piesek; ma około 2-3 lata, jest w dobrej kondycji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Piesek miał niegroźny uraz tylnej łapki, ale w tej chwili wszystko jest już w porządku.

Misiulek został przywieziony dnia 07.06.2018 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.