MISIEK

Misiek pojechał do adopcji

Energiczny pies w typie teriera do adopcji

Przedstawiamy Miśka – pięknego, energicznego, wesołego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa w naszym schronisku. Misiek jest prawdopodobnie mieszańcem teriera, odziedziczył po tej rasie same dobre cechy.

Misiek to psiak młody; ma około 5 lat, jest pieskiem energicznym, ale bardzo posusznym. Ładnie chodzi na smyczy, pilnuje opiekuna, jest pieskiem zrównoważonym choć nadal ma w sobie sporo chęci do zabawy i nie przepuści żadnego spaceru. Lubi ruch, bardzo cieszy się z możliwości spacerów.

Misiek bardzo lubi, wręcz uwielbia kontakt z ludźmi, z całą pewnością będzie rewelacyjnym towarzyszem rodziny. Misiek uwielbia się przytulać, czochrać, turlać po trawie, jest bardzo uroczy. Jego pyszczek jest uśmiechnięty, pogodny.

Misiek to psiak średniej wielkości; jego właściwa masa ciała to około 20 kg. Psiak ma dłuższą sierść. Przy odpowiedniej pielęgnacji (trymowanie) będzie się ona przepięknie prezentować. Na razie jest jeszcze troszkę zbyt kudłata, ale z dnia na dzień Misiek wygląda coraz piękniej.

Misiek jest pieskiem o mocnym charakterze- szukamy dla niego domu bez innych psów, może je dominować. Do wszystkich ludzi jest przyjazny. Prosimy o dobry dom dla Miśka – energicznego pieska w typie teriera do adopcji.

Po latach nie najlepszego traktowania zasługuje na prawdziwy dom, a na pewno szybko udowodni nowym opiekunom, że zasługiwał na daną mu szansę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Misiek został przywieziony dnia 20.03.2018 z Sędziszowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.