MIRINDA

Mirinda pojechała do domu

Piękna bura pręgowana koteczka

Mirinda to piękna, miła i przyjazna młoda koteczka, która niedawno, wraz z rodzeństwem, trafiła pod naszą opiekę.

Mirinda jest młodziutka, ma około 12 tygodni. Będzie wspaniałą kotką, która mruczy w ramionach właściciela, przytula się, jest pogodna.

Kotka miała mieć dom, ale niestety adopcja się nie udała i teraz czekamy na prawdziwą, kochającą rodzinę, która zapewni tej pięknej maleńkiej koteczce ciepły, dobry dom.

Mirinda może zamieszkać z innym kotkiem, nie jest konfliktowa. Może być towarzyszką dla młodszego, a także starszego kotka.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Mirindy. To miła, kochana, piękna bura pręgowana koteczka, która szuka dobrego domu.

Dla malutkiej, do czasu pełnej socjalizacji i sterylizacji, szukamy domu niewychodzącego.
Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Mirinda została przywieziona dnia 08.08.2018 r. z miejscowości Obrażejowice, gmina Radziemice.

Szukamy nowych domów. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.