MIRABELKA-OLINKA

Mirabelka pojechała do domu

Cudowna maleńka kochana suczka

Przedstawiamy Mirabelkę – cudowną, przemiłą, kochaną i uroczą małą sunię, która kilka dni temu trafiła pod naszą opiekę.

Mirabelka jest młodziutka; nie ma jeszcze 1 roku, jej okrywa włosowa jest mięciutka jak u szczeniątka.

to delikatna, spokojna, cichutka sunia, która bardzo potrzebuje dobrej, kochającej rodziny, spokoju i dużo troski.

Mirabelka to typ suczki-przytulanki. Chętnie wystawia brzuszek do głaskania, uwielbia przytulanie, chętnie siedzi na kolanach opiekuna i lubi być noszoną na rękach.

To urocza, absolutnie niekonfliktowa, przyjazna, oddana człowiekowi suczka. Dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać z drugim kocim lub psim czworonogiem. Ludzi uwielbia..

Mirabelka jest maleńka; waży około 5 kg, większa nie będzie. Uczy się chodzić na smyczy, jest bardzo pojętna i robi postępy. Nie będzie sprawiała problemów,

Bardzo prosimy o dom dla Mirabelki. To cudowna maleńka kochana suczka do adopcji, która bardzo potrzebuje dobrego domu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Mirabelka została przywieziona dnia 24.08.2018 r. z miejscowości Kaziny, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.